فروش دستکش جراحی مکستر| انواع برند های محصولات پزشکی

دستکش جراحی تخصصی ترین نوع دستکش ها است که در اتاق عمل استفاده می شود و احساس راحتی را برای جراح فراهم نموده و از بروز و انتقال عفونت و ویروس و باکتری حین عمل جلوگیری میکند این دستکش ها مقاوم در برابر مواد شیمیایی و باکتری و قابل لمس بالا و قابل استریل می باشد این دستکش ها ساقه بلند و ساقه کوتاه هستند و ساقه بلند مثلا در جراحی زنان زایمان استفاده می شوند دستکش های جراحی در سه جنس لاتکس وینیل و نیتریل تولید می شوند.   دستکش لاتکس استفاده آسان ٬ مقاوم در برابر باکتری ویروس انعطاف پذیر هستند. دستکش وینیل صرفه جویی در هزینه٬ آسان٬ مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند. دستکش نیتریل کشش بالا دوام در برابر مواد شیمیایی٬ مقاوم در برابر ویروس هستند. دستکش لاتکس از لاتکس طبیعی ساخته شده دستکش نیتریل و وینیل از لاتکس مصنوعی ساخته شده.فروش دستکش جراحی مکستر نمونه ای از این محصول است و راحت انعطاف پذیر و مقاوم هستند.دستکش مکستر در سه جنس بالا که ذکر شد تولید می شود.دستکش لاتکس مکستر٬ دستکش نیتریل مکستر٬ دستکش وینیل مکستر. دستکش مکستر در سایزهای مختلف کوچک متوسط و بزرگ عرضه می شود این محصول با کیفیت بالا و بااستفاده از دستگاهها با تکنولوژی پیشرفته تولید می شوند.

فروش دستکش جراحی مکستر| انواع برند های محصولات پزشکی

لیست قیمت دستکش جراحی مکستر کم پودر

لیست قیمت دستکش جراحی مکستر کم پودر لیست قیمت دستکش جراحی مکستر بسته به نوع و جنس فرق دارند این دستکش ها در بسته های ۵۰ جفتی فروخته می شود و در هر کارتن آن ۴بسته موجود است.

دستکش های جراحی مکستر دو نوع هستند دستکش های پودری و غیر پودری و کم پودر هستند دستکش پودری که داخل آن عاری از پودر است و بیرون آن کمی پودر است دستکش کم پودر از پودر کمتر استفاده شده.دستکش بدون پودر در آن از پودر استفاده نشده است پودر استفاده شده بیشتر از پودر ذرت است و باعث روان شدن و راحت در آوردن دستکش و عدم تعریق دست است.

مرکز فروش دستکش جراحی کم پودر مکستر

مرکز فروش دستکش جراحی کم پودر مکستر لوازم پزشکی یکبار مصرف مراکز فروش دستکش کم پودر مکستر هستند که انواع دستکش مکستر را عرضه می کنند و داروخانه ها نیز این محصول را به فروش می رسانند.در مراکز فروش به صورت کلی و جزئی این محصول را عرضه می کنند. کارخانه تولید مکستر دومین و بزرگترین تولید کننده دستکش پزشکی در جهان است این شرکت تولیدی در مالزی می باشد که در ایران وارد می شود.

شرکت های لوازم یکبار مصرف پزشکی در کشور

شرکت های لوازم یکبار مصرف پزشکی در کشورشرکت های توزیع کننده لوازم پزشکی یکبار مصرف در استان های کشور قرار دارند که انواع دستکش را در شهر ها پخش می کنند این شرکت ها انواع مختلف دستکش با برند های مختلف را عرضه می کنند و انواع دستکش خارجی که از مالزی و چین وارد می شود را پخش می کنند. و پخش کنندگان عمده لوازم پزشکی هستند و نمایندگان بسیاری از برندها را بر عهده دارند و انها را عرضه می کنند و خریداران این دستکش ها بیشتر بیمارستان ها و کلینیک ها و درمانگاهها هستند. شرکت تولیدی حریر ایران یکی از تولید کنندگان تجهیزات یکبار مصرف پزشکی و انواع دستکش پزشکی٬ صنعتی و عمومی با تجهیزات پیشرفته و کیفیت عالی است که تولیدات خود را با استفاده از نمایندگی خود در سراسر کشور عرضه می کند.

پخش عمده دستکش لاتکس در تهران

پخش عمده دستکش لاتکس در تهراندستکش لاتکس از لاستیک طبیعی یا لاتکس ساخته شده است و وبیشترسفید رنگ است لایه داخلی ان دارای پوشش پلیمری و سیلیکونی است پخش عمده دستکش لاتکس در تهران بیشتر است چون بیشتر شرکت های وارداتی و توزیع کننده و نمایندگی های شرکت های تولیدی در پایتخت هستند و بیشتر مراکز تولید کننده در کشور در تهران دفتردارند چون جمعیت بالا و خریداران زیاد در این شهر است و از این شهر قرارداد بسته و داخل کشور توزیع و در کشور های خارجی عرضه می شود و هنگام خرید دستکش به صورت عمده باید به این مراکز فروش مراجعه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما