فروش عمده پد الکلی | توزیع لوازم مصرفی پزشکی با قیمت مناسب

توزیع لوازم مصرفی پزشکی یک از حساس ترین مواردی است که هم در خرید و هم در فروش آن باید نهایت دقت به عمل آید چرا که چون تماس مستقیم با پوست و بدن فرد مصرف کننده دارد می تواند در صورت استاندارد نبودن آن باعث ایجاد بیماری به خصوصز حساسیت پوستی گردد.

پد های الکلی یکی از موارد پر فروش لوازم مصرفی پزشکی می باشد و فروش عمده پد الکلی توسط بسیاری از مراکز انجام می گردد ولی باید در نظر داشت که مناسب ترین قیمت ها همراه باکیفیت خوب و استریل شده از مواردی است که در خرید عمده باید لحاظ گرد.

از این رو فروش پد الکلی به صورت عمده توسط برخی از وب سایت های معتر صورت می گیرد که قیمت تمام شده مناسب و مطلوبی را دارا هستند.

از لوازم مصرفی پزشکی که در این سایت به فروش می رسد می توان به گاز استریل، مواد ضد عفونی کننده، سرنگ، دستکش های پزشکی و پد الکلی پاک اشاره نمود.

فروش عمده پد الکلی | توزیع لوازم مصرفی پزشکی با قیمت مناسب

پخش عمده انواع پد الکی در بازار

پخش عمده انواع پد الکی در بازارپخش عمده انواع پد الکلی پنکل در بازار که فهرست مجاز  ارائه دهنده توسط سازمان مربوطه اعلام گشته است در این وب سایت انجام می گردد.

از جمله این فهرست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پد الکلی نیوساد
 • پالیز طب شفق
 • پد الکلی گل کاوه
 • پاکان
 • و …

از جمله شرکت هایی هم که به پخش عمده انواع پد الکلی می پردازند عبارتند از:

 • کلا تجهیز
 • شرکت عادل نوین سپاهان
 • آسان مد
 • مطب شاپ

بازار بزرگ محصولات بهداشتی یکبار مصرف

بازار بزرگ محصولات بهداشتی یکبار مصرفجالب است که بدانید ایران جزو دومین کشور از نظر تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه به حساب می آید. در بسیاری از شهرها بازاری را برای خرید محصولات یکبار مصرف و یا محصولات آرایشی بهداشتی مشاهده می کنید ولی بازار بزرگ محصولات بهداشتی یکبار مصرف در تهران می باشد و اکثر خرده فروشان از این شهر خرید می نمایند.

امروزه بازار بزرگ محصولات بهداشتی یکبار مصرف به صورت خرید و فروش غیر حضوری صورت پذیرفته تا از هزینه های مازاد و همچنین صرف وقت زیاد برای خرید را کاهش دهد که با کمی سرچ در اینترنت لیستی از این نوع بازار ها و وب سایت های ارائه دهنده را می توان پیدا نمود.

از موارد که بیشترین میزان خرید و فروش را دارد مواردی است که در بخش های زیر استفاده می گردد:

 1.  بخش تزریقات ( شامل پد الکلی و سرنگ و … می باشد)
 2.  بخش جراحی ( شامل دستکش های جراحی؛ گاز طبی و …)
 3. و موارد استفاده در کمک های اولیه ( بتادین ، چسب و …)

نمایندگی فروش پد الکلی نیوساد

نمایندگی فروش پد الکلی نیوسادمحصولات نیوساد دارای نمایندگانی برای فروش محصولات خود در بسیاری از شهرها دارا می باشد از جمله نمایندگانی که این شرکت دارد و نمایندگی فروش پد الکلی نیوساد به شمار می روند به کالا تجهیز و آسان مد اشاره نمود که بصورت گسترده فعالیت دارند.
این پد ها در دسته بندی های مختلف با ابعاد مختلف چند تایی ارائه می گردد قیمت پنبه الکلی در کارتن های شش هزارتایی خدودا پانصد هزارتومان می باشد البته در بسته بندی های کمتر 200 و 100 و … نیز عرضه می گردد که بر حسب نیاز می توان خریداری نمود.

نا گفته نماند که نیوساد علاوه بر پد الکلی محصولات پزشکی دیگری را نیز دارد از جمله: دستمال مرطوب محصولات پاکننده آرایشی و بهداشتی

خریدار پد الکلی در تهران

خریدار پد الکلی در تهرانخرید پد الکلی یکی از موارد مورد نیاز به خصوص برای مراکز درمانی می باشد، پد الکلی در تهران بیشترین مصرف را دارد که عمده دلیل آن حجم و جمعیت زیاد آن می باشد که باعث آلودگی هوا و افزایش تعداد بیماران گشته است.

شایان ذکر است که برای مصارف خانگی این پد ها در تعداد کم نیز ارایه می گردد.

یکی از کسب کاری که امروزه رایج شده تولید اقلامی از جمله پد الکلی می باشد که بخصوص در تهران بیشتر است از این خرید با برند معتبر و همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند مفید واقع شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما